מי אוהב כוס מגולח

שירותי מין
אורך: 302 מילים

מי אוהב כוס מגולח

שירותי מין - מי אוהב כוס מגולח

בשנות השבעים סרטי הפורנו הציגו לנו שחקניות עם בוש פראי, אך במשך השנים איבדנו את העניין בבוש והתחלנו לחפש אחר הכוס המגולח והנקי. בוש גדול ופראי פחות רואים היום בפורנו, לכל היותר גילוח מעוצב וסולידי, ואולי קצת יצירתיות. אבל עבור הגברים שאוהבים את הכוס שלהם ללא שערות, הבאנו לכם את שחקניות הפורנו החלקות ביותר.

  1. Bailey Brooke – טוב, זהו כוס מהחלומות ורבים יגידו שזה הכוס הכי יפה שהם ראו. אם מצאתם נערות ליווי בירושלים עם כוס שכזה, אל תחליפו אותן כי זוהי פשוט שלמות. אולי אלוהים קצת חיפף בפנים שלה, אבל ללא ספק לכוס שלה הוא נתן את הכל. ואולי גם עם קצת עזרה של מנתחים פלסטים, אבל בהתחשב בתוצאה זה בסדר.
  2. Karmen Karma – ככה בדיוק אנו אוהבים את הכוס, רך וורוד. אם מישהו רוצה לייצר את הפלאש המושלם, הוא יכול להתבסס על הכוס של כרמן. לא מפתיע שהיא איבדה את הבתולין שלה בגיל 14, כפי שסיפרה בראיונות.
  3. Athena Palomino – זהו הכוס שיעשה לכם רטוב בפה ואת החשק הזה להעביר את הלשון מלמטה למעלה, עם קצת ליקוקים בתנועה מעגלית. הוא קטן ודחוס וגם שמזיינים אותה בכניסה האחורית, זה תמיד נחמד לראות איך הוא מלא חיים.
  4. Christiana Cinn – זהו הכוס שתרצו לקחת לאי בודד. כל כך מושלם שלא תרצו להזיז את הלשון שלכם ממנו. ושהלשון תתעייף תרצו לשחק עם האצבעות. ושהאצבעות יתעייפו תעשו את זה עם הזין. ואחר כך גם תרצו להתחיל מההתחלה.
  5. Tia Cyrus – הכוס הזה כל כך מושלם שבאמת מפתיע אותנו איך כל שחקני הפורנו מצליחים להחזיק יותר מעשר שניות בכוס כל כך חם. ומי שמצליח להחזיק, זוכה לזיין אותה חזק כפי שהיא אוהבת. המנתחים הפלסטים באמת עשו עבודה טובה.
  6. Maria Ryabushkina – יש כוס, ויש את הכוס של מריה. לפי דעתנו הוא כמה רמות מעל כולם. איננו יודעים האם זה ניתוח או מתנה מאלוהים, אנחנו רק יודעים שזהו הכוס המושלם שעושה חשק להתנפל ולאכול אותו. מכל זווית הוא פשוט נראה מושלם.

בלוג סקס אהבה אונליין

שירותי מין

אפליקציות בשביל זיינים שירותי מין - אפליקציות בשביל זיינים

אנשים שמזיינים הרבה בוודאי משתמשים בכל מיני אפליקציות שעוזרות להם. למשל אפליקציות הכרויות הן פשוט חובה, בעזרתן ניתן למצוא בחורות לכל מטרה כולל בחורות רק בשביל זיונים. יש גברים המקיימים אורך חיים מיני פעיל מאוד. לפעמים הם מבלים בדירות דיסקרטיות בחיפה, לפעמים הם פוגשים בחורה…

שירותי מין

למה גברים נמשכים לישבן שירותי מין - למה גברים נמשכים לישבן

לפני כמה שנים קים קרדשיאן העלתה את העומסים ברשת האינטרנט הם תמונות הישבן שלה, והיא ממש לא היחידה. אם אתם עכשיו מחפשים נערות ליווי בתל אביב והמרכז, אתם רואים את הפרופילים וקשה לא להבחין שהבחורות מבליטות את הישבן. והן לא מבליטות את הישבן בגלל שהן…

שירותי מין

לנסות דברים חדשים עם… אשכולית שירותי מין - לנסות דברים חדשים עם… אשכולית

”מאמי בואי ננסה משהו חדש הערב?“. אם אמרת משפט שכזה לבית הזוג היא בטח מדמיינת משהו כמו מריחת הגוף בנוטלה, צעצועי מין או אולי כמה תנוחות חדשות. אלו הם הדברים הסטנדרטים שאנשים עושים בין הסדינים או איפה שזה לא יהיה… אבל ישנם אנשים שאוהבים תמיד…