מי אוהב כוס מגולח

שירותי מין
אורך: 302 מילים

מי אוהב כוס מגולח

שירותי מין - מי אוהב כוס מגולח

בשנות השבעים סרטי הפורנו הציגו לנו שחקניות עם בוש פראי, אך במשך השנים איבדנו את העניין בבוש והתחלנו לחפש אחר הכוס המגולח והנקי. בוש גדול ופראי פחות רואים היום בפורנו, לכל היותר גילוח מעוצב וסולידי, ואולי קצת יצירתיות. אבל עבור הגברים שאוהבים את הכוס שלהם ללא שערות, הבאנו לכם את שחקניות הפורנו החלקות ביותר.

  1. Bailey Brooke – טוב, זהו כוס מהחלומות ורבים יגידו שזה הכוס הכי יפה שהם ראו. אם מצאתם נערות ליווי בירושלים עם כוס שכזה, אל תחליפו אותן כי זוהי פשוט שלמות. אולי אלוהים קצת חיפף בפנים שלה, אבל ללא ספק לכוס שלה הוא נתן את הכל. ואולי גם עם קצת עזרה של מנתחים פלסטים, אבל בהתחשב בתוצאה זה בסדר.
  2. Karmen Karma – ככה בדיוק אנו אוהבים את הכוס, רך וורוד. אם מישהו רוצה לייצר את הפלאש המושלם, הוא יכול להתבסס על הכוס של כרמן. לא מפתיע שהיא איבדה את הבתולין שלה בגיל 14, כפי שסיפרה בראיונות.
  3. Athena Palomino – זהו הכוס שיעשה לכם רטוב בפה ואת החשק הזה להעביר את הלשון מלמטה למעלה, עם קצת ליקוקים בתנועה מעגלית. הוא קטן ודחוס וגם שמזיינים אותה בכניסה האחורית, זה תמיד נחמד לראות איך הוא מלא חיים.
  4. Christiana Cinn – זהו הכוס שתרצו לקחת לאי בודד. כל כך מושלם שלא תרצו להזיז את הלשון שלכם ממנו. ושהלשון תתעייף תרצו לשחק עם האצבעות. ושהאצבעות יתעייפו תעשו את זה עם הזין. ואחר כך גם תרצו להתחיל מההתחלה.
  5. Tia Cyrus – הכוס הזה כל כך מושלם שבאמת מפתיע אותנו איך כל שחקני הפורנו מצליחים להחזיק יותר מעשר שניות בכוס כל כך חם. ומי שמצליח להחזיק, זוכה לזיין אותה חזק כפי שהיא אוהבת. המנתחים הפלסטים באמת עשו עבודה טובה.
  6. Maria Ryabushkina – יש כוס, ויש את הכוס של מריה. לפי דעתנו הוא כמה רמות מעל כולם. איננו יודעים האם זה ניתוח או מתנה מאלוהים, אנחנו רק יודעים שזהו הכוס המושלם שעושה חשק להתנפל ולאכול אותו. מכל זווית הוא פשוט נראה מושלם.

בלוג סקס אהבה אונליין

שירותי מין

סקס עבור גברים בררנים שירותי מין - סקס עבור גברים בררנים

כולנו אוהבים סקס, אבל יש כאלו שהם בררנים מאוד. הם לא נכנסים למיטה עם כל אחת. יש להם סטנדרטים גבוהים והם רוצים גוף מושלם. הם אוהבים שדיים מסוג מסוים, הם אוהבים ישבן מסוג מסוים, בדיוק כפי שהם רגילים לראות בסרטי הפורנו. הם אולי יכולים למצוא…

שירותי מין

להכניס את הפורנו למיטה שירותי מין - להכניס את הפורנו למיטה

אנו הגברים מוצאים הרבה מאוד השראה בסרטי הפורנו, וזה גורם לנו לרצות לזיין כפי שאנו רואים בסרטים. בפועל לא כל הגברים חווים זאת בחיי המין שלהם. גברים רבם מעוניינים לצפות בפורנו יחדיו עם בנות זוגן. אחת הסיבות לכך היא שהם מקווים שהפורנו יעניק לנשים את…

שירותי מין

איך להילחם בשפיכה מוקדמת וביצועים ירודים שירותי מין - איך להילחם בשפיכה מוקדמת וביצועים ירודים

את שני המצבים אנו יכולים להכניס תחת המטרייה של הפרעות בתפקוד המיני. בעיות מסוג זה יכולות להשפיע על גברים בכל הגילים, אך באופן טבעי הן שכיחות יותר בגיל מבוגר. אם תכננתם בילוי בדירות דיסקרטיות בתל אביב, זה יכול להיות בדיוק מה שיהרוס לכם את התכניות.…