מי אוהב כוס מגולח

שירותי מין
אורך: 302 מילים

מי אוהב כוס מגולח

שירותי מין - מי אוהב כוס מגולח

בשנות השבעים סרטי הפורנו הציגו לנו שחקניות עם בוש פראי, אך במשך השנים איבדנו את העניין בבוש והתחלנו לחפש אחר הכוס המגולח והנקי. בוש גדול ופראי פחות רואים היום בפורנו, לכל היותר גילוח מעוצב וסולידי, ואולי קצת יצירתיות. אבל עבור הגברים שאוהבים את הכוס שלהם ללא שערות, הבאנו לכם את שחקניות הפורנו החלקות ביותר.

  1. Bailey Brooke – טוב, זהו כוס מהחלומות ורבים יגידו שזה הכוס הכי יפה שהם ראו. אם מצאתם נערות ליווי בירושלים עם כוס שכזה, אל תחליפו אותן כי זוהי פשוט שלמות. אולי אלוהים קצת חיפף בפנים שלה, אבל ללא ספק לכוס שלה הוא נתן את הכל. ואולי גם עם קצת עזרה של מנתחים פלסטים, אבל בהתחשב בתוצאה זה בסדר.
  2. Karmen Karma – ככה בדיוק אנו אוהבים את הכוס, רך וורוד. אם מישהו רוצה לייצר את הפלאש המושלם, הוא יכול להתבסס על הכוס של כרמן. לא מפתיע שהיא איבדה את הבתולין שלה בגיל 14, כפי שסיפרה בראיונות.
  3. Athena Palomino – זהו הכוס שיעשה לכם רטוב בפה ואת החשק הזה להעביר את הלשון מלמטה למעלה, עם קצת ליקוקים בתנועה מעגלית. הוא קטן ודחוס וגם שמזיינים אותה בכניסה האחורית, זה תמיד נחמד לראות איך הוא מלא חיים.
  4. Christiana Cinn – זהו הכוס שתרצו לקחת לאי בודד. כל כך מושלם שלא תרצו להזיז את הלשון שלכם ממנו. ושהלשון תתעייף תרצו לשחק עם האצבעות. ושהאצבעות יתעייפו תעשו את זה עם הזין. ואחר כך גם תרצו להתחיל מההתחלה.
  5. Tia Cyrus – הכוס הזה כל כך מושלם שבאמת מפתיע אותנו איך כל שחקני הפורנו מצליחים להחזיק יותר מעשר שניות בכוס כל כך חם. ומי שמצליח להחזיק, זוכה לזיין אותה חזק כפי שהיא אוהבת. המנתחים הפלסטים באמת עשו עבודה טובה.
  6. Maria Ryabushkina – יש כוס, ויש את הכוס של מריה. לפי דעתנו הוא כמה רמות מעל כולם. איננו יודעים האם זה ניתוח או מתנה מאלוהים, אנחנו רק יודעים שזהו הכוס המושלם שעושה חשק להתנפל ולאכול אותו. מכל זווית הוא פשוט נראה מושלם.

בלוג סקס אהבה אונליין

שירותי מין

ריפוי בעיות זיקפה: מדריך מקיף שירותי מין - ריפוי בעיות זיקפה: מדריך מקיף

ריפוי בעיות זיקפה: מדריך מקיף להחזרת הבריאות המינית שלך תפקוד לקוי של זיקפה (ED) הוא מצב שכיח אך לעתים קרובות מתעלמים ממנו המשפיע על מיליוני גברים ברחבי העולם. מוגדר כחוסר היכולת להשיג או לשמור על זקפה מספקת ליחסי מין, ED יכול להיות בעל השפעה משמעותית…

שירותי מין

יחסי מין: המורכבות והחשיבות של הרבייה האנושית שירותי מין - יחסי מין: המורכבות והחשיבות של הרבייה האנושית

יחסי מין, הידועים גם בשם coitus או הזדווגות, הם חלק טבעי וחיוני של רבייה אנושית. זהו האיחוד הפיזי בין שני פרטים הכרוך בהעברת חומר גנטי ובסופו של דבר מוביל להפריה וליצירת חיים חדשים. למרות שזה אולי נראה כמו פעולה פשוטה ואינסטינקטיבית, יש הרבה יותר מורכבות…

שירותי מין

העולם הסודי של נערות ליווי: חקירת חייהן ומציאותיהן של נשים בתעשיית המין שירותי מין - העולם הסודי של נערות ליווי: חקירת חייהן ומציאותיהן של נשים בתעשיית המין

המונח "נערת ליווי" שימש בהקשרים שונים, חלקם חיוביים וחלקם שליליים. אבל מאחורי התווית הפשוטה לכאורה הזו מסתתרת תעשייה מורכבת ולעתים קרובות לא מובנת - עולם נערות הליווי. נשים אלה מכונות לעתים קרובות נערות ליווי או עובדות מין, והן מועסקות מסיבות שונות - מחברות ועד שירותי…