מהי טנטרה?

שירותי מין
אורך: 347 מילים

מהי טנטרה?

שירותי מין - מהי טנטרה?

טנטרה היא צורה עתיקה של תרגול רוחני שפותחה בהודו מתישהו בין 500 לפנה"ס ל -300 לספירה. התרגול כולל טקסים מורכבים, מנטרות (מילים או ביטויים הנושאים כוונות או אנרגיות ספציפיות), תרגילי נשימה, תנועות גוף ושימוש באנרגיה מינית למטרות גבוהות יותר.

מטרת הטנטרה היא לתת למתרגלים הבנה של הקשרים ההדדיים של כל הדברים. הבנה זו נועדה ליצור התעוררות אצל האדם, לאפשר לו לנוע לעבר הארה. זוהי צורה של תרגול דתי שיש לו מקורות הינדיים ובודהיסטיים כאחד.

בבסיסה, טנטרה היא תרגול רוחני הפועל לאיזון הגוף, הנפש והרוח. מטרתו להביא אנשים לרמות תודעה גבוהות יותר באמצעות מגוון תרגילים ותרגולים המושפעים משיטות מזרחיות ומערביות כאחד.

טנטרה קשורה לעיתים קרובות למיסטיקה, קסם מיני וקונדליני (כוח החיים שנמצא רדום בתוכנו). למרות שפרקטיקות אלה עשויות להיות מעורבות, הן אינן בהכרח מרכיבים אינטגרליים של טנטרה. במקום זאת, טנטרה עוסקת בהבנת האנרגיה העדינה שבתוך כולנו ובשימוש בה בדרכים שעוזרות לנו להיות מודעים יותר לעצמי הגבוה שלנו.

תרגול טנטרי כולל מספר אלמנטים. אלה כוללים שירה, יוגה, מדיטציה ושימוש במנטרות. כל אלה נועדו לעזור למתרגל להיות מודע יותר לאנרגיה הרוחנית שבתוכו.

טנטרה כוללת לעתים קרובות גם תרגול שותף. תרגול זה, המכונה לעתים קרובות "סקס טנטרי", כולל נגיעות חושניות, נשימות עמוקות, ומודעות מוגברת לגוף ולאנרגיה של בן הזוג. תרגול זה הוא שימוש באנרגיית המין כדי להגיע לרמה גבוהה יותר של תודעה והבנה עצמית גבוהה יותר. הוא משמש ככלי לאיחוד שותפים ברמה עמוקה יותר, ולצמיחה רוחנית.

טנטרה מבולבלת לעתים קרובות עם פרקטיקות מיניות הכוללות תנוחות קאמה סוטרה ספציפיות, אבל זה רחוק מהאמת. טנטרה עוסקת יותר בהבנה ושימוש באנרגיה רוחנית בתוך עצמך ועם בן זוג. מדובר בהבנת העדינות והמורכבות של קשרי האנרגיה בינינו לבין היקום.

הדבר הקרוב ביותר שמתרגלים טנטריים יכולים להשיג הוא 'הארה', שהיא מקום שבו אדם יכול להשיג את הרמה הגבוהה ביותר של תודעה והבנה. זהו מסע של גילוי עצמי ומימוש עצמי, ובעוד שהוא דורש מסירות וסבלנות, זהו נתיב המוביל להבנה כוללת של עצמנו, של הטבע הרוחני שלנו ושל היקום הסובב אותנו.

טנטרה היא תרגול רוחני רב עוצמה שקיים כבר מאות שנים. זה כבר נהוג ברחבי העולם, מהודו העתיקה ועד הזמנים המודרניים, ולמרות שזה אולי נראה מורכב, זה למעשה די פשוט. אלה שמתרגלים אותה מחפשים ידע, הבנה וטרנספורמציה. באמצעותו הם יכולים להגיע לחיבור ליקום ולעצמם.

בלוג סקס אהבה אונליין

שירותי מין

חשיפת הסודות לחוויה מינית מספקת ובטוחה: טיפים חיוניים מוויקיפדיה שירותי מין - חשיפת הסודות לחוויה מינית מספקת ובטוחה: טיפים חיוניים מוויקיפדיה

סקס הוא היבט מורכב ואישי מאוד של החוויה האנושית. זהו נושא שנדון, נחקר ונדון במשך מאות שנים, אך הוא עדיין נשאר טאבו בחברות רבות. עם עליית האינטרנט וגישה קלה למידע, לאנשים יש כעת הזדמנות לחנך את עצמם על מין כפי שלא היה מעולם. ואחד ממקורות…

שירותי מין

לחקור את העולם של נערות ליווי: מבט מקצועי על התעשייה השנויה במחלוקת שירותי מין - לחקור את העולם של נערות ליווי: מבט מקצועי על התעשייה השנויה במחלוקת

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי או מלוות, היו חלק מהחברה האנושית במשך מאות שנים, וסיפקו חברות, בידור ושירותים אינטימיים ללקוחות. עם זאת, מקצוע זה נושא לעתים קרובות סטיגמה שלילית והוא אפוף תפיסות מוטעות וסטריאוטיפים. הגיע הזמן להתבונן באופן מקצועי על עולם נערות הליווי…

שירותי מין

נערות ליווי: האמת מאחורי תעשיית הזוהר שירותי מין - נערות ליווי: האמת מאחורי תעשיית הזוהר

עולם נערות הליווי תמיד היה אפוף מסתורין ומוקף בתפיסות שגויות. לעתים קרובות, תעשייה זו זוהרת ומוצגת באור שלילי על ידי התקשורת. עם זאת, האמת מאחורי המקצוע של נערות ליווי היא הרבה יותר מורכבת וראויה להיות מובנת באופן מקיף. בפוסט בבלוג זה, נצלול לעומק עולמן של…