מהי טנטרה?

שירותי מין
אורך: 347 מילים

מהי טנטרה?

שירותי מין - מהי טנטרה?

טנטרה היא צורה עתיקה של תרגול רוחני שפותחה בהודו מתישהו בין 500 לפנה"ס ל -300 לספירה. התרגול כולל טקסים מורכבים, מנטרות (מילים או ביטויים הנושאים כוונות או אנרגיות ספציפיות), תרגילי נשימה, תנועות גוף ושימוש באנרגיה מינית למטרות גבוהות יותר.

מטרת הטנטרה היא לתת למתרגלים הבנה של הקשרים ההדדיים של כל הדברים. הבנה זו נועדה ליצור התעוררות אצל האדם, לאפשר לו לנוע לעבר הארה. זוהי צורה של תרגול דתי שיש לו מקורות הינדיים ובודהיסטיים כאחד.

בבסיסה, טנטרה היא תרגול רוחני הפועל לאיזון הגוף, הנפש והרוח. מטרתו להביא אנשים לרמות תודעה גבוהות יותר באמצעות מגוון תרגילים ותרגולים המושפעים משיטות מזרחיות ומערביות כאחד.

טנטרה קשורה לעיתים קרובות למיסטיקה, קסם מיני וקונדליני (כוח החיים שנמצא רדום בתוכנו). למרות שפרקטיקות אלה עשויות להיות מעורבות, הן אינן בהכרח מרכיבים אינטגרליים של טנטרה. במקום זאת, טנטרה עוסקת בהבנת האנרגיה העדינה שבתוך כולנו ובשימוש בה בדרכים שעוזרות לנו להיות מודעים יותר לעצמי הגבוה שלנו.

תרגול טנטרי כולל מספר אלמנטים. אלה כוללים שירה, יוגה, מדיטציה ושימוש במנטרות. כל אלה נועדו לעזור למתרגל להיות מודע יותר לאנרגיה הרוחנית שבתוכו.

טנטרה כוללת לעתים קרובות גם תרגול שותף. תרגול זה, המכונה לעתים קרובות "סקס טנטרי", כולל נגיעות חושניות, נשימות עמוקות, ומודעות מוגברת לגוף ולאנרגיה של בן הזוג. תרגול זה הוא שימוש באנרגיית המין כדי להגיע לרמה גבוהה יותר של תודעה והבנה עצמית גבוהה יותר. הוא משמש ככלי לאיחוד שותפים ברמה עמוקה יותר, ולצמיחה רוחנית.

טנטרה מבולבלת לעתים קרובות עם פרקטיקות מיניות הכוללות תנוחות קאמה סוטרה ספציפיות, אבל זה רחוק מהאמת. טנטרה עוסקת יותר בהבנה ושימוש באנרגיה רוחנית בתוך עצמך ועם בן זוג. מדובר בהבנת העדינות והמורכבות של קשרי האנרגיה בינינו לבין היקום.

הדבר הקרוב ביותר שמתרגלים טנטריים יכולים להשיג הוא 'הארה', שהיא מקום שבו אדם יכול להשיג את הרמה הגבוהה ביותר של תודעה והבנה. זהו מסע של גילוי עצמי ומימוש עצמי, ובעוד שהוא דורש מסירות וסבלנות, זהו נתיב המוביל להבנה כוללת של עצמנו, של הטבע הרוחני שלנו ושל היקום הסובב אותנו.

טנטרה היא תרגול רוחני רב עוצמה שקיים כבר מאות שנים. זה כבר נהוג ברחבי העולם, מהודו העתיקה ועד הזמנים המודרניים, ולמרות שזה אולי נראה מורכב, זה למעשה די פשוט. אלה שמתרגלים אותה מחפשים ידע, הבנה וטרנספורמציה. באמצעותו הם יכולים להגיע לחיבור ליקום ולעצמם.

בלוג סקס אהבה אונליין

שירותי מין

נערות ליווי: הבנת המקצוע השנוי במחלוקת שירותי מין - נערות ליווי: הבנת המקצוע השנוי במחלוקת

המונח "נערות ליווי" מעורר לא פעם קשת של רגשות ודעות בקרב אנשים - חלקם עשויים לראות בו טאבו ומקצוע לא מוסרי, בעוד שאחרים עשויים לראות בו דרך לגיטימית להתפרנס. עם זאת, ללא קשר לאמונותיו והטיותיו האישיות של האדם, נערות ליווי היו חלק מההיסטוריה האנושית במשך…

שירותי מין

עולם נערות הליווי: מבט מבפנים על תעשייה שנויה במחלוקת שירותי מין - עולם נערות הליווי: מבט מבפנים על תעשייה שנויה במחלוקת

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי או מלוות, היו נושא של קסם ומחלוקת במשך שנים רבות. נשים אלה, שלעתים קרובות אינן מובנות כהלכה ומוצגות באופן שגוי, מספקות חברות ושירותים אינטימיים ללקוחות בתמורה לתשלום. בעוד שיש שיראו במקצוע זה מפוקפק מבחינה מוסרית, ליווי הוא פרקטיקה…

שירותי מין

נערות ליווי, הידועות גם בשם בנות לוויה או מחזרות, הן אנשים המציעים חברות ושירותים אינטימיים תמורת תשלום. בעוד הרעיון של ליווי קיים במשך מאות שנים, הגרסה המודרנית של נערות ליווי התפתחה למקצוע מתוחכם ומבוקש מאוד. שירותי מין - נערות ליווי, הידועות גם בשם בנות לוויה או מחזרות, הן אנשים המציעים חברות ושירותים אינטימיים תמורת תשלום. בעוד הרעיון של ליווי קיים במשך מאות שנים, הגרסה המודרנית של נערות ליווי התפתחה למקצוע מתוחכם ומבוקש מאוד.

תפקידן של נערות ליווי בחברה נערות ליווי הן כבר מזמן חלק מהחברה, ומספקות חברות ובידור לאנשים בתרבויות שונות ובתקופות זמן שונות. בתרבויות עתיקות כמו יוון ורומא, לא היה זה נדיר שאנשי חצר החזיקו במעמד חברתי גבוה והיו נחשקים על ידי דמויות בעלות השפעה. נשים אלה,…