למה גברים נמשכים לישבן

שירותי מין
אורך: 311 מילים

למה גברים נמשכים לישבן

שירותי מין - למה גברים נמשכים לישבן

לפני כמה שנים קים קרדשיאן העלתה את העומסים ברשת האינטרנט הם תמונות הישבן שלה, והיא ממש לא היחידה. אם אתם עכשיו מחפשים נערות ליווי בתל אביב והמרכז, אתם רואים את הפרופילים וקשה לא להבחין שהבחורות מבליטות את הישבן. והן לא מבליטות את הישבן בגלל שהן אוהבות להבליט את הישבן, הן עושות זאת בגלל שהן יודעות שזה מה שמושך את הגברים. וגם אתם הגברים יודעים שישבן מושך אתכם, אך לא ממש מבינים למה או לפחות לא מקדישים לזה מחשבה. אך בוודאי אתם זוכרים סיטואציות בהן עמדתם מול ישבן עגלגל ורק רציתם לגעת, לאכול אותו וכמובן לתת לו קצת ספאנקינג עד שהוא נהיה אדום.

אבל תמיד יש את אלו אשר כן מחפשים הסברים. עד היום הגישה המקובלת הייתה שגברים נמשכים למותניים צרות וירכיים רחובות בגלל סיבות אבולוציונית, כלומר זהו נתפס כסימן לפוריות. אך ישנם מחקרים השופכים אור חדש על התפיסות המקובלות. לפי המחקרים החדשים זהו לא הישבן, אלא מבנה עמוד השדרה המבליט את הישבן. זה מה שמעניין את הגברים. כמובן שזה דורש הסבר.

גם כאן ההסבר קשור לסיבות אבולוציונית. מבחינה ביולוגית – אבולוציונית, תפקיד האישה הוא לשאת את העובד במהלך ההיריון. יכולנו לראות זאת בצורה בולטת יותר בתקופות קודמות בהן לנשים היו מותניים עקמומיות עם ישבן בולט, כלומר מבנה גוף המאפשר לשאת בקלות את כובד המשקל של העובר. נשים אלו יכלו להמשיך ללקט את המזון מבלי שהעובר יפגע. ולכן הן אנו טוב על הצרכים האבולוציוניים של הגברים.

למרות שאיננו חושבים על עוברים וליקוט מזון כאשר אנו צופים בפורנו או מסתכלים בתמונות של נערות ליווי, בכל זאת תת המודע שלנו כנראה חושב על הדברים הללו. איננו בטוחים אם הדברים הללו באמת נכונים, יתכן שהיום זה גם נובע מתרבות הפורנו המדגישה את הישבן והיא הרגילה אותו להעדיף ישבן גדול ויפה.

ולסיום הרשו לנו להציע שאלת מחקר חדשה ”למה נשים אוהבות שמפליקים להן בישבן“. למה פליק הגון בישבן מדליק את האישה (וגם את הגבר) וגורם לה לאנחות של הנאה. יש הסבר אבולוציוני לזה? האם זה קשור איך שהוא לעובר?

בלוג סקס אהבה אונליין

שירותי מין

נערות ליווי: הבנת המקצוע השנוי במחלוקת שירותי מין - נערות ליווי: הבנת המקצוע השנוי במחלוקת

המונח "נערות ליווי" מעורר לא פעם קשת של רגשות ודעות בקרב אנשים - חלקם עשויים לראות בו טאבו ומקצוע לא מוסרי, בעוד שאחרים עשויים לראות בו דרך לגיטימית להתפרנס. עם זאת, ללא קשר לאמונותיו והטיותיו האישיות של האדם, נערות ליווי היו חלק מההיסטוריה האנושית במשך…

שירותי מין

עולם נערות הליווי: מבט מבפנים על תעשייה שנויה במחלוקת שירותי מין - עולם נערות הליווי: מבט מבפנים על תעשייה שנויה במחלוקת

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי או מלוות, היו נושא של קסם ומחלוקת במשך שנים רבות. נשים אלה, שלעתים קרובות אינן מובנות כהלכה ומוצגות באופן שגוי, מספקות חברות ושירותים אינטימיים ללקוחות בתמורה לתשלום. בעוד שיש שיראו במקצוע זה מפוקפק מבחינה מוסרית, ליווי הוא פרקטיקה…

שירותי מין

נערות ליווי, הידועות גם בשם בנות לוויה או מחזרות, הן אנשים המציעים חברות ושירותים אינטימיים תמורת תשלום. בעוד הרעיון של ליווי קיים במשך מאות שנים, הגרסה המודרנית של נערות ליווי התפתחה למקצוע מתוחכם ומבוקש מאוד. שירותי מין - נערות ליווי, הידועות גם בשם בנות לוויה או מחזרות, הן אנשים המציעים חברות ושירותים אינטימיים תמורת תשלום. בעוד הרעיון של ליווי קיים במשך מאות שנים, הגרסה המודרנית של נערות ליווי התפתחה למקצוע מתוחכם ומבוקש מאוד.

תפקידן של נערות ליווי בחברה נערות ליווי הן כבר מזמן חלק מהחברה, ומספקות חברות ובידור לאנשים בתרבויות שונות ובתקופות זמן שונות. בתרבויות עתיקות כמו יוון ורומא, לא היה זה נדיר שאנשי חצר החזיקו במעמד חברתי גבוה והיו נחשקים על ידי דמויות בעלות השפעה. נשים אלה,…