למה גברים נמשכים לישבן

שירותי מין
אורך: 311 מילים

למה גברים נמשכים לישבן

שירותי מין - למה גברים נמשכים לישבן

לפני כמה שנים קים קרדשיאן העלתה את העומסים ברשת האינטרנט הם תמונות הישבן שלה, והיא ממש לא היחידה. אם אתם עכשיו מחפשים נערות ליווי בתל אביב והמרכז, אתם רואים את הפרופילים וקשה לא להבחין שהבחורות מבליטות את הישבן. והן לא מבליטות את הישבן בגלל שהן אוהבות להבליט את הישבן, הן עושות זאת בגלל שהן יודעות שזה מה שמושך את הגברים. וגם אתם הגברים יודעים שישבן מושך אתכם, אך לא ממש מבינים למה או לפחות לא מקדישים לזה מחשבה. אך בוודאי אתם זוכרים סיטואציות בהן עמדתם מול ישבן עגלגל ורק רציתם לגעת, לאכול אותו וכמובן לתת לו קצת ספאנקינג עד שהוא נהיה אדום.

אבל תמיד יש את אלו אשר כן מחפשים הסברים. עד היום הגישה המקובלת הייתה שגברים נמשכים למותניים צרות וירכיים רחובות בגלל סיבות אבולוציונית, כלומר זהו נתפס כסימן לפוריות. אך ישנם מחקרים השופכים אור חדש על התפיסות המקובלות. לפי המחקרים החדשים זהו לא הישבן, אלא מבנה עמוד השדרה המבליט את הישבן. זה מה שמעניין את הגברים. כמובן שזה דורש הסבר.

גם כאן ההסבר קשור לסיבות אבולוציונית. מבחינה ביולוגית – אבולוציונית, תפקיד האישה הוא לשאת את העובד במהלך ההיריון. יכולנו לראות זאת בצורה בולטת יותר בתקופות קודמות בהן לנשים היו מותניים עקמומיות עם ישבן בולט, כלומר מבנה גוף המאפשר לשאת בקלות את כובד המשקל של העובר. נשים אלו יכלו להמשיך ללקט את המזון מבלי שהעובר יפגע. ולכן הן אנו טוב על הצרכים האבולוציוניים של הגברים.

למרות שאיננו חושבים על עוברים וליקוט מזון כאשר אנו צופים בפורנו או מסתכלים בתמונות של נערות ליווי, בכל זאת תת המודע שלנו כנראה חושב על הדברים הללו. איננו בטוחים אם הדברים הללו באמת נכונים, יתכן שהיום זה גם נובע מתרבות הפורנו המדגישה את הישבן והיא הרגילה אותו להעדיף ישבן גדול ויפה.

ולסיום הרשו לנו להציע שאלת מחקר חדשה ”למה נשים אוהבות שמפליקים להן בישבן“. למה פליק הגון בישבן מדליק את האישה (וגם את הגבר) וגורם לה לאנחות של הנאה. יש הסבר אבולוציוני לזה? האם זה קשור איך שהוא לעובר?

בלוג סקס אהבה אונליין

שירותי מין

עיסוי, אחת מהאומנויות של נערות הליווי שירותי מין - עיסוי, אחת מהאומנויות של נערות הליווי

יש הרבה סיבות מדוע לבלות עם נערות ליווי, עיסוי הוא אחת הסיבות. גם אם זוהי לא מטרת הביקור שלכם בדירות דיסקרטיות בתל אביב, עדיין תרצו ליהנות ממנו. בסופו של דבר זה נותן ערך מוסף, משיג את אותן מטרות והופך את מה שיבוא אחרי לטוב יותר.…

שירותי מין

אפשרויות הפורנו שירותי מין - אפשרויות הפורנו

פורנו הוא חלק חשוב מחיינו. זה לא משנה אם יש לנו בת זוג ואנו מזיינים הרבה, אנחנו עדיין אוהבים לראות פורנו - אנחנו צריכים לראות פורנו. הוא יכול לחרמן אותנו כאשר אנו מבלים עם בת הזוג. הוא יכול לחרמן אותנו כאשר אנחנו רוצים לענג את…

שירותי מין

אפליקציות בשביל זיינים שירותי מין - אפליקציות בשביל זיינים

אנשים שמזיינים הרבה בוודאי משתמשים בכל מיני אפליקציות שעוזרות להם. למשל אפליקציות הכרויות הן פשוט חובה, בעזרתן ניתן למצוא בחורות לכל מטרה כולל בחורות רק בשביל זיונים. יש גברים המקיימים אורך חיים מיני פעיל מאוד. לפעמים הם מבלים בדירות דיסקרטיות בחיפה, לפעמים הם פוגשים בחורה…