לבחור את סגנון התספורת המתאים לפנים שלך

שירותי מין
אורך: 280 מילים

לבחור את סגנון התספורת המתאים לפנים שלך

שירותי מין - לבחור את סגנון התספורת המתאים לפנים שלך

כשמדובר בבחירת התסרוקת המתאימה לצורת הפנים שלך, גברים רבים לא יודעים מאיפה להתחיל. להשיג את הגזרה המושלמת עבורך זה יותר מסתם לבחור משהו מקיר המספרה – זה לוודא שהסגנון משלים את צורת הפנים שלך.

אז איזו תסרוקת כדאי לגברים עם צורת פנים מרובעת לשקול?

המפתח בצורת פנים מרובעת הוא להוסיף טקסטורה או לרכך את קו הלסת. ניתן להשיג זאת עם מספר תסרוקות, החל מקוצים מבולגנים ועד קוויפים בעלי מרקם. כמה מהתסרוקות הטובות ביותר לאיזון צורה זו כוללות מסרק בעל טקסטורה, מראה גב חלקלק או חלק צד קלאסי.

עבור אלה עם צורת פנים סגלגלה, בחירת הסגנון הנכון מסתכמת בהדגשת הצורה הטבעית של הפנים שלך. חשבו על סגנון קלאסי, כגון חלק צדדי או קלף בעל מרקם. השכבות סביב הפנים שלך יעניקו לו יותר הגדרה ויעזרו לך להשוויץ בתווי הפנים שלך.

גברים עם צורת פנים עגולה צריכים לבחור תסרוקות המוסיפות גובה לחלק העליון של ראשם ושוברות את רוחב פניהם. חשבו על פומפדור קלאסי, טופ קוצני או קיף בעל מרקם. אתה יכול גם להוסיף ממד נוסף למראה שלך על ידי שילוב גוונים בהירים או על ידי בחירת זקן.

לבסוף, בעלי צורת פני יהלום צריכים להתמקד בסגנונות שישפרו את קו הלסת החזק שלהם. חתך דהוי, למשל, ימשוך תשומת לב לצידי הפנים תוך הסטת הפוקוס מהמרכז. סגנונות אחרים שיעבדו עבור גברים עם צורת פני יהלום כוללים דהייה נמוכה או גבוהה, חיתוך בעל מרקם או חיתוך זוויתי.

בין אם אתה בוחר בסגנון קלאסי או משהו קצת יותר אדג'י, יש מראה בחוץ שיתאים לצורת הפנים של כל גבר. חשבו על צורת הפנים שלכם כשאתם שוקלים תסרוקת חדשה, ותהיו בדרך למצוא משהו שנראה נהדר. כאשר גברים מתחילים לרדת לפרטים שכאלו לגבי המראה החיצוני שלהם יש סיכוי גדול שיש להם מאהבת או שסתם מחפשים נערות ליווי בצפון.

בלוג סקס אהבה אונליין

שירותי מין

יחסי מין: חקירת ההיבטים הפיזיים והרגשיים שירותי מין - יחסי מין: חקירת ההיבטים הפיזיים והרגשיים

כשמדובר בנושא של יחסי מין, יש לעתים קרובות היסוסים רבים ואי נוחות המתעוררים. חלקם עשויים לראות בכך נושא טאבו, בעוד שאחרים עשויים להרגיש נבוכים לדון בו בגלוי. עם זאת, יחסי מין הם היבט טבעי וחיוני של חיי האדם, וחיוני להבין ולאמץ אותו בצורה חיובית. הדבר…

שירותי מין

תל אביב: העיר התוססת של ישראל שירותי מין - תל אביב: העיר התוססת של ישראל

כשחושבים על ישראל, התמונות הראשונות שעולות לעתים קרובות לראש הן אתרי העתיקות בירושלים והחופים השלווים של ים המלח. עם זאת, יש עיר באזור זה כי הוא מאפיל לעתים קרובות על ידי עמיתיה המפורסמים יותר, עדיין הוא מלא חיים, אנרגיה, ומגוון. ברוכים הבאים לתל אביב, העיר…

שירותי מין

העיר התוססת והמגוונת תל אביב: לחקור את בירת התרבות של ישראל שירותי מין - העיר התוססת והמגוונת תל אביב: לחקור את בירת התרבות של ישראל

כשחושבים על ישראל, העיר הראשונה שעולה בראש היא בדרך כלל ירושלים. עם זאת, במרחק של שעה נסיעה בלבד משם נמצא עוד מטרופולין שוקק חיים שלעתים קרובות מתעלמים ממנו – תל אביב. עיר תוססת ומגוונת זו היא מרכז הטכנולוגיה והעסקים של המדינה, הידועה בחיי הלילה התוססים…