העדפות הפורנו לפי הדורות

שירותי מין
אורך: 384 מילים

העדפות הפורנו לפי הדורות

שירותי מין - העדפות הפורנו לפי הדורות

אתם יודעים איך זה שהחברה נפגשים. תמיד מדברים על זיונים, על בילויים בדירות דיסקרטיות בקריות, על נערות ליווי, על בחורות ועל פורנו. וברור שבחברה שלכם יש כל מיני העדפות שונות של פורנו. יש מי שרץ לקטגוריה של המילפיות, יש את זה שחולה על אנאלי ועוד אינספור קטגוריות. אך האם הקדשתם פעם מחשבה לאיך הטעמים משתנים על פני הדורות?

אתה פורן האב מספק לנו סטטיסטיקות לסיכום שנת 2022, ובה כמה תובנות חשובות לגבי הרגלי הפורנו של הדורות השונים. האתר מחלק את הדורות ל 4 קבוצות:

  • דור ה Z בגילאי 18 עד 24
  • דור ה Y בגילאי 25-34
  • דור ה X בגילאי 35-54
  • והבומרס בגיל 55 פלוס

הגיל הממוצע של צופי האתר הוא 37.

תובנות על דור ה Z

כ 27% מהגולשים נמנים על דור ה Z, וזו עלייה של 2% בהשוואה לשנה שעברה. בברזיל ניתן למצוא את שיעור ה Z הגבוה ביותר – 41%. ואילו את השיעור הנמוך ביותר ניתן למצוא בספרד, שוודיה ובלגיה – 14%.

בראש רשימת החיפושים של הצעירים נמצאות השלישיות. כמות החיפושים גדולה ב 115% בהשוואה לכלל האוכלוסייה. את המקום השני תופס ה VR (+101%), ואחריו הקוספליי (+72%).

תובנות על דור ה Y

כ 26% מהגולשים נמנים על דור ה Y, בדיוק כמו בשנת 2021.

דור ה Y מגלה העדפה ברורה לנשים אסייאתיות, בראש רשימת החיפושים עם כמות הגדולה ב 143% בהשוואה ליתר האוכלוסייה. גם הם אוהבים שלישיות (68%), ו MILF (+65%).

תובנות על דור ה X

כ 19% מהגולשים נמנים על דור ה X, ירידה של שתי 2%.

דור ה X אוהב לראות וג‘אינות מלאות בשפיך, וכמות החיפושים של CREAMPIE נמצאת במקום הראשון עם 65% יותר בהשוואה לכלל האוכלוסייה. לאחר מכן המילף עם +47%, ותנוחת המספריים עם +32%.

תובנות על דור הבומרס

27% אחוז מהגולשים נמנים על דור הבומרס

דור הבומרס אוהב להשפריץ מול סרטי פורנו של אוננות, וכמות החיפושים של HANDJOB גדולה ב 88% בהשוואה לכל האוכלוסייה. באופן טבעי אנו יכולים לראות גם פופולריות בקטגוריות של נשים בוגרות וסרטי פורנו מקטגוריית הוינטג‘.

משך השהות באתר

משך השהות הממוצע באתר (ממוצע עולמי) עומד על 9 דקותו 54 שניות. שנייה פחות מהממוצע של השנה שעברה, אולי זה משהו שקשור לשיפור מהירויות האינטרנט.

הצעירים בגילאי 18-24 הם בעלי משך הזמן הקצר ביותר, נמוך ב 58 שניות מהממוצע הכללי. גם הצעירים בגילאי 25-34 נמצאים מתחת לממוצע הכללי ב 16 שניות. אך ככל שהגיל עולה, כך הזמן הממוצע עולה: גילאי 35-44 מבלים באתר 14 שניות יותר מהממוצע הכללי. גילאי 55-64 כ 62 שניות יותר. ואלו שעברו את גיל 63 מבלים כ 73 שניות יותר מכולם.

בלוג סקס אהבה אונליין

שירותי מין

רעננה: פנינה של צפון מרכז הארץ שירותי מין - רעננה: פנינה של צפון מרכז הארץ

רעננה, אחת הערים הגדולות בשרון, ממוקמת בצפון מרכז הארץ. עם אוכלוסייה של כ -80,000 איש, רעננה ידועה כעיר 'ניידת כלפי מעלה' הודות לתעשיית הטכנולוגיה המשגשגת שלה, בתי ספר ציבוריים מצוינים ותמהיל תרבויות מגוון. כאחת הערים העתיקות בישראל, רעננה מתגאה בהיסטוריה עשירה בת מאות שנים. הודות…

שירותי מין

מדוע מלונות לפי יום יכולים לעזור לכם להישאר רגועים ורעננים שירותי מין - מדוע מלונות לפי יום יכולים לעזור לכם להישאר רגועים ורעננים

כאשר המחשבה על חופשה עולה בראש, אנשים רבים חושבים לקחת כמה ימי חופש ולהישאר במלון או סוג אחר של לינה במהלך הזמן חופש. בעוד שזו בהחלט דרך נהדרת להירגע וליהנות מהפסקה מההמולה של חיי היומיום, אם אתם מחפשים דרך מעשית יותר ובמחיר סביר ליהנות מקצת…

שירותי מין

אודה לרעננה: עיר תרבות וטבע תוססת שירותי מין - אודה לרעננה: עיר תרבות וטבע תוססת

בלב אזור השרון שוכנת העיר רעננה – קהילה תוססת, מגוונת ויפהפייה המספקת לאזרחים מגוון פעילויות מרגשות, שירותים ואווירה ייחודית באמת. רעננה, המכונה "עיר השושנים", שוכנת לאורך גדות הירקון וכוללת שפע של צמחייה, פארקים וגנים. מאטרקציות תרבותיות ועד פעילויות חוצות עוצרות נשימה, ברעננה יש את כל…