העדפות הפורנו לפי הדורות

שירותי מין
אורך: 384 מילים

העדפות הפורנו לפי הדורות

שירותי מין - העדפות הפורנו לפי הדורות

אתם יודעים איך זה שהחברה נפגשים. תמיד מדברים על זיונים, על בילויים בדירות דיסקרטיות בקריות, על נערות ליווי, על בחורות ועל פורנו. וברור שבחברה שלכם יש כל מיני העדפות שונות של פורנו. יש מי שרץ לקטגוריה של המילפיות, יש את זה שחולה על אנאלי ועוד אינספור קטגוריות. אך האם הקדשתם פעם מחשבה לאיך הטעמים משתנים על פני הדורות?

אתה פורן האב מספק לנו סטטיסטיקות לסיכום שנת 2022, ובה כמה תובנות חשובות לגבי הרגלי הפורנו של הדורות השונים. האתר מחלק את הדורות ל 4 קבוצות:

  • דור ה Z בגילאי 18 עד 24
  • דור ה Y בגילאי 25-34
  • דור ה X בגילאי 35-54
  • והבומרס בגיל 55 פלוס

הגיל הממוצע של צופי האתר הוא 37.

תובנות על דור ה Z

כ 27% מהגולשים נמנים על דור ה Z, וזו עלייה של 2% בהשוואה לשנה שעברה. בברזיל ניתן למצוא את שיעור ה Z הגבוה ביותר – 41%. ואילו את השיעור הנמוך ביותר ניתן למצוא בספרד, שוודיה ובלגיה – 14%.

בראש רשימת החיפושים של הצעירים נמצאות השלישיות. כמות החיפושים גדולה ב 115% בהשוואה לכלל האוכלוסייה. את המקום השני תופס ה VR (+101%), ואחריו הקוספליי (+72%).

תובנות על דור ה Y

כ 26% מהגולשים נמנים על דור ה Y, בדיוק כמו בשנת 2021.

דור ה Y מגלה העדפה ברורה לנשים אסייאתיות, בראש רשימת החיפושים עם כמות הגדולה ב 143% בהשוואה ליתר האוכלוסייה. גם הם אוהבים שלישיות (68%), ו MILF (+65%).

תובנות על דור ה X

כ 19% מהגולשים נמנים על דור ה X, ירידה של שתי 2%.

דור ה X אוהב לראות וג‘אינות מלאות בשפיך, וכמות החיפושים של CREAMPIE נמצאת במקום הראשון עם 65% יותר בהשוואה לכלל האוכלוסייה. לאחר מכן המילף עם +47%, ותנוחת המספריים עם +32%.

תובנות על דור הבומרס

27% אחוז מהגולשים נמנים על דור הבומרס

דור הבומרס אוהב להשפריץ מול סרטי פורנו של אוננות, וכמות החיפושים של HANDJOB גדולה ב 88% בהשוואה לכל האוכלוסייה. באופן טבעי אנו יכולים לראות גם פופולריות בקטגוריות של נשים בוגרות וסרטי פורנו מקטגוריית הוינטג‘.

משך השהות באתר

משך השהות הממוצע באתר (ממוצע עולמי) עומד על 9 דקותו 54 שניות. שנייה פחות מהממוצע של השנה שעברה, אולי זה משהו שקשור לשיפור מהירויות האינטרנט.

הצעירים בגילאי 18-24 הם בעלי משך הזמן הקצר ביותר, נמוך ב 58 שניות מהממוצע הכללי. גם הצעירים בגילאי 25-34 נמצאים מתחת לממוצע הכללי ב 16 שניות. אך ככל שהגיל עולה, כך הזמן הממוצע עולה: גילאי 35-44 מבלים באתר 14 שניות יותר מהממוצע הכללי. גילאי 55-64 כ 62 שניות יותר. ואלו שעברו את גיל 63 מבלים כ 73 שניות יותר מכולם.

בלוג סקס אהבה אונליין

שירותי מין

נערות ליווי: הבנת המקצוע השנוי במחלוקת שירותי מין - נערות ליווי: הבנת המקצוע השנוי במחלוקת

המונח "נערות ליווי" מעורר לא פעם קשת של רגשות ודעות בקרב אנשים - חלקם עשויים לראות בו טאבו ומקצוע לא מוסרי, בעוד שאחרים עשויים לראות בו דרך לגיטימית להתפרנס. עם זאת, ללא קשר לאמונותיו והטיותיו האישיות של האדם, נערות ליווי היו חלק מההיסטוריה האנושית במשך…

שירותי מין

עולם נערות הליווי: מבט מבפנים על תעשייה שנויה במחלוקת שירותי מין - עולם נערות הליווי: מבט מבפנים על תעשייה שנויה במחלוקת

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי או מלוות, היו נושא של קסם ומחלוקת במשך שנים רבות. נשים אלה, שלעתים קרובות אינן מובנות כהלכה ומוצגות באופן שגוי, מספקות חברות ושירותים אינטימיים ללקוחות בתמורה לתשלום. בעוד שיש שיראו במקצוע זה מפוקפק מבחינה מוסרית, ליווי הוא פרקטיקה…

שירותי מין

נערות ליווי, הידועות גם בשם בנות לוויה או מחזרות, הן אנשים המציעים חברות ושירותים אינטימיים תמורת תשלום. בעוד הרעיון של ליווי קיים במשך מאות שנים, הגרסה המודרנית של נערות ליווי התפתחה למקצוע מתוחכם ומבוקש מאוד. שירותי מין - נערות ליווי, הידועות גם בשם בנות לוויה או מחזרות, הן אנשים המציעים חברות ושירותים אינטימיים תמורת תשלום. בעוד הרעיון של ליווי קיים במשך מאות שנים, הגרסה המודרנית של נערות ליווי התפתחה למקצוע מתוחכם ומבוקש מאוד.

תפקידן של נערות ליווי בחברה נערות ליווי הן כבר מזמן חלק מהחברה, ומספקות חברות ובידור לאנשים בתרבויות שונות ובתקופות זמן שונות. בתרבויות עתיקות כמו יוון ורומא, לא היה זה נדיר שאנשי חצר החזיקו במעמד חברתי גבוה והיו נחשקים על ידי דמויות בעלות השפעה. נשים אלה,…