העדפות הפורנו לפי הדורות

שירותי מין
אורך: 384 מילים

העדפות הפורנו לפי הדורות

שירותי מין - העדפות הפורנו לפי הדורות

אתם יודעים איך זה שהחברה נפגשים. תמיד מדברים על זיונים, על בילויים בדירות דיסקרטיות בקריות, על נערות ליווי, על בחורות ועל פורנו. וברור שבחברה שלכם יש כל מיני העדפות שונות של פורנו. יש מי שרץ לקטגוריה של המילפיות, יש את זה שחולה על אנאלי ועוד אינספור קטגוריות. אך האם הקדשתם פעם מחשבה לאיך הטעמים משתנים על פני הדורות?

אתה פורן האב מספק לנו סטטיסטיקות לסיכום שנת 2022, ובה כמה תובנות חשובות לגבי הרגלי הפורנו של הדורות השונים. האתר מחלק את הדורות ל 4 קבוצות:

  • דור ה Z בגילאי 18 עד 24
  • דור ה Y בגילאי 25-34
  • דור ה X בגילאי 35-54
  • והבומרס בגיל 55 פלוס

הגיל הממוצע של צופי האתר הוא 37.

תובנות על דור ה Z

כ 27% מהגולשים נמנים על דור ה Z, וזו עלייה של 2% בהשוואה לשנה שעברה. בברזיל ניתן למצוא את שיעור ה Z הגבוה ביותר – 41%. ואילו את השיעור הנמוך ביותר ניתן למצוא בספרד, שוודיה ובלגיה – 14%.

בראש רשימת החיפושים של הצעירים נמצאות השלישיות. כמות החיפושים גדולה ב 115% בהשוואה לכלל האוכלוסייה. את המקום השני תופס ה VR (+101%), ואחריו הקוספליי (+72%).

תובנות על דור ה Y

כ 26% מהגולשים נמנים על דור ה Y, בדיוק כמו בשנת 2021.

דור ה Y מגלה העדפה ברורה לנשים אסייאתיות, בראש רשימת החיפושים עם כמות הגדולה ב 143% בהשוואה ליתר האוכלוסייה. גם הם אוהבים שלישיות (68%), ו MILF (+65%).

תובנות על דור ה X

כ 19% מהגולשים נמנים על דור ה X, ירידה של שתי 2%.

דור ה X אוהב לראות וג‘אינות מלאות בשפיך, וכמות החיפושים של CREAMPIE נמצאת במקום הראשון עם 65% יותר בהשוואה לכלל האוכלוסייה. לאחר מכן המילף עם +47%, ותנוחת המספריים עם +32%.

תובנות על דור הבומרס

27% אחוז מהגולשים נמנים על דור הבומרס

דור הבומרס אוהב להשפריץ מול סרטי פורנו של אוננות, וכמות החיפושים של HANDJOB גדולה ב 88% בהשוואה לכל האוכלוסייה. באופן טבעי אנו יכולים לראות גם פופולריות בקטגוריות של נשים בוגרות וסרטי פורנו מקטגוריית הוינטג‘.

משך השהות באתר

משך השהות הממוצע באתר (ממוצע עולמי) עומד על 9 דקותו 54 שניות. שנייה פחות מהממוצע של השנה שעברה, אולי זה משהו שקשור לשיפור מהירויות האינטרנט.

הצעירים בגילאי 18-24 הם בעלי משך הזמן הקצר ביותר, נמוך ב 58 שניות מהממוצע הכללי. גם הצעירים בגילאי 25-34 נמצאים מתחת לממוצע הכללי ב 16 שניות. אך ככל שהגיל עולה, כך הזמן הממוצע עולה: גילאי 35-44 מבלים באתר 14 שניות יותר מהממוצע הכללי. גילאי 55-64 כ 62 שניות יותר. ואלו שעברו את גיל 63 מבלים כ 73 שניות יותר מכולם.

בלוג סקס אהבה אונליין

שירותי מין

חשיפת הסודות לחוויה מינית מספקת ובטוחה: טיפים חיוניים מוויקיפדיה שירותי מין - חשיפת הסודות לחוויה מינית מספקת ובטוחה: טיפים חיוניים מוויקיפדיה

סקס הוא היבט מורכב ואישי מאוד של החוויה האנושית. זהו נושא שנדון, נחקר ונדון במשך מאות שנים, אך הוא עדיין נשאר טאבו בחברות רבות. עם עליית האינטרנט וגישה קלה למידע, לאנשים יש כעת הזדמנות לחנך את עצמם על מין כפי שלא היה מעולם. ואחד ממקורות…

שירותי מין

לחקור את העולם של נערות ליווי: מבט מקצועי על התעשייה השנויה במחלוקת שירותי מין - לחקור את העולם של נערות ליווי: מבט מקצועי על התעשייה השנויה במחלוקת

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי או מלוות, היו חלק מהחברה האנושית במשך מאות שנים, וסיפקו חברות, בידור ושירותים אינטימיים ללקוחות. עם זאת, מקצוע זה נושא לעתים קרובות סטיגמה שלילית והוא אפוף תפיסות מוטעות וסטריאוטיפים. הגיע הזמן להתבונן באופן מקצועי על עולם נערות הליווי…

שירותי מין

נערות ליווי: האמת מאחורי תעשיית הזוהר שירותי מין - נערות ליווי: האמת מאחורי תעשיית הזוהר

עולם נערות הליווי תמיד היה אפוף מסתורין ומוקף בתפיסות שגויות. לעתים קרובות, תעשייה זו זוהרת ומוצגת באור שלילי על ידי התקשורת. עם זאת, האמת מאחורי המקצוע של נערות ליווי היא הרבה יותר מורכבת וראויה להיות מובנת באופן מקיף. בפוסט בבלוג זה, נצלול לעומק עולמן של…