היכן קבלתי את העיסוי הכי טוב

שירותי מין
אורך: 314 מילים

היכן קבלתי את העיסוי הכי טוב

שירותי מין - היכן קבלתי את העיסוי הכי טוב

לאחרונה חזרתי מחופשה בחו“ל ואני חייב להגיד שהתפנקתי טוב בבית המלון. האוכל היה מעולה, החדרים היו חבל על הזמן והיו מלא אטרקציות. אחד הדברים שעשיתי במהלך החופשה הוא עיסוי שקיבלתי בספא של המלון. והאמת שזה היה פשוט נהדר. הרגשתי כל כך טוב אחרי העיסוי. ולכן כאשר חזרתי לארץ אמרתי לעצמי למה שאני לא אפנק את עצמי בעיסוי גם ביום יום. במקום פעם בשנה בחופשה, לקחת לעצמי איזה שעה של עיסוי מפנק פעם בחודש.
אז באמת כך עשיתי, ניסיתי אופציות שונות ולמדתי היכן מקבלים את העיסוי הטוב ביותר. אז להלן המלצותיי עבור עיסוי מפנק.
המקום הראשון שהלכתי אליו היה מועדוני הספא. מבחינת האווירה, העיצוב וכל מה שמסביב, אין לי מילה רעה. אבל בסוף הבנתי שאני משלם יותר על האווירה היוקרתית והעיסוי עצמו די בינוני (אבל המחיר בשמיים). כמו כן בשביל לקבל את העיסוי צריך לקבוע תור, דבר שמראש מגביל אתכם לימים והשעות של מועדון הספא. כך שאם אתם בעניין של ספונטניות ביום שישי בערב, אתם יכולים לשכוח מזה.

לאחר מכן קיבלתי מספר טלפון של מעסה אשר מגיעה הביתה. מגיעות לה מילים טובות, היא באמת יודעת לעבוד קשה עם הידיים ולשחרר שרירים תפוסים. אבל משהו היה חסר לי בחוויה הזו. אולי היא הייתה מתאימה למקרה של איזה פציעת ספורט. אבל אני צריך עיסוי גוף ארוטי, משהו שבאמת משחרר לגבר את כל הצ‘אקרות. זה הרגיש לי יותר כמו טיפול של אחות בבית חולים מאשר פינוק לגוף, ולכן גם זה לא התאים עבורי.
ואז החלטתי לנסות את מי שאמרו לי שהן המעסות הכי טובות בארץ. החלטתי לבקר בדירות דיסקרטיות בנתניה ולנסות את ידי הזהב של הבחורות הצעירות. ואחרי זה כבר הפסקתי לחפש, כי כאן מצאתי את מה שחיפשתי. האווירה הייתה נעימה מאוד וחברותית. הנערה קודם כל אמרה לי להוריד את הבגדים ולהרגיש בנוח, וכך גם היא עשתה.
היא העניקה לי עיסוי ארוטי מעורר וזו הייתה חוויה הדדית. זכיתי גם ליהנות מהעיסוי וגם מהגוף המושלם של הבחורה הצעירה. זה היה מה שנקרא עיסוי עם סוף טוב.

בלוג סקס אהבה אונליין

שירותי מין

לנסות דברים חדשים עם… אשכולית שירותי מין - לנסות דברים חדשים עם… אשכולית

”מאמי בואי ננסה משהו חדש הערב?“. אם אמרת משפט שכזה לבית הזוג היא בטח מדמיינת משהו כמו מריחת הגוף בנוטלה, צעצועי מין או אולי כמה תנוחות חדשות. אלו הם הדברים הסטנדרטים שאנשים עושים בין הסדינים או איפה שזה לא יהיה… אבל ישנם אנשים שאוהבים תמיד…

שירותי מין

המקצוע של בני הזוג שירותי מין - המקצוע של בני הזוג

כאשר אתם מחפשים זיונים או בילוי עם נערות ליווי בתל אביב , לא ממש מעניין אתכם המקצוע של הבחורות (רגע, אבל נערת ליווי זה מקצוע…). אילו הייתם מחפשים קשר רציני כנראה יש לזה קצת יותר משמעות, לצד שיקולים אחרים. אבל מסתבר שישנם מקצועות הנתפסים בעיננו…

שירותי מין

סקס עבור גברים בררנים שירותי מין - סקס עבור גברים בררנים

כולנו אוהבים סקס, אבל יש כאלו שהם בררנים מאוד. הם לא נכנסים למיטה עם כל אחת. יש להם סטנדרטים גבוהים והם רוצים גוף מושלם. הם אוהבים שדיים מסוג מסוים, הם אוהבים ישבן מסוג מסוים, בדיוק כפי שהם רגילים לראות בסרטי הפורנו. הם אולי יכולים למצוא…