אפליקציות בשביל זיינים

שירותי מין
אורך: 302 מילים

אפליקציות בשביל זיינים

שירותי מין - אפליקציות בשביל זיינים

אנשים שמזיינים הרבה בוודאי משתמשים בכל מיני אפליקציות שעוזרות להם. למשל אפליקציות הכרויות הן פשוט חובה, בעזרתן ניתן למצוא בחורות לכל מטרה כולל בחורות רק בשביל זיונים. יש גברים המקיימים אורך חיים מיני פעיל מאוד. לפעמים הם מבלים בדירות דיסקרטיות בחיפה, לפעמים הם פוגשים בחורה במועדון או סתם מאוננים.

והאמת שקשה מאוד לעקוב ולזכור את כל הזיונים, אבל יש אנשים שזה חשוב להם והם מנהלים כל מיני רישומים. אבל כמובן שזה לא ממש יעיל ובדרך כלל שוכחים מזה אחרי שבוע. אבל כאן בדיוק האפליקציות מתגייסות על מנת לעזור לכם.

רוצים לדעת עם כמה בחורות הייתם בחודש אוגוסט 2021? רוצים לדעת קצת סטטיסטיקות על הזיונים שלכם? מסתבר שהעניין מאוד פופולרי וישנן אפליקציות המסייעות לכם לעשות זאת. לא באנו לעשות פרסומת לאף אפליקציה ולכן לא נזכיר שם, אבל בקלות תוכלו לחפש בחנות האפליקציות ולמצוא אפליקציות שכאלו.

באמצעות אפליקציות אלו אתם יכולים לתעד כל מפגש מיני, אפילו אם הוא רק אוראלי או סתם אוננות לבד. הכל יופיע בלוח השנה ותוכלו לקבל סטטיסטיקות. האפליקציות יכולות גם לאפשר לכם לנהל מעקב ולתעד כל מקרה של יחסי מין לא מוגנים או לתעד בדיקות שערכתם לגבי מחלות מין.

באמצעות האפליקציות תוכלו לתעד את כל הבחורות שזיינתם ואפילו להשתמש במפה ולציין היכן זה היה. תוכלו אפילו לדרג את הזין. זה בהחלט יכול להיות מעניין לקבל תובנות אישיות על יחסי המין שלכם לאחר שנה או שנתיים שהשתמשתם באפליקציה. כך תוכלו לדעת בדיוק אם כמה נשים הייתם, באילו שעות של היום אתם בדרך כלל מזיינים ועוד כל מיני תובנות מעניינות לגבי הזיונים שלכם.

אלו המבקרים בדירות דיסקרטיות יוכלו לעקוב אחר מספר הפעמים שהם עושים זאת בשנה. כך נוכל לדעת אם אתם באמת באים רק פעם בשנה כפי שאתם מספרים לנו, או שאתם עושים זאת כל שבוע… אבל סתם, המידע באפליקציה הוא כמובן דיסקרטי ולשימושכם האישי בלבד. לפחות כך האפליקציות מבטיחות לנו.

אולי כדאי לקחת זאת כמה צעדים קדימה ולהפוך זאת לרשת חברתית המאפשרת לדרג את הפרטנרים שלנו.

בלוג סקס אהבה אונליין

שירותי מין

רעננה: פנינה של צפון מרכז הארץ שירותי מין - רעננה: פנינה של צפון מרכז הארץ

רעננה, אחת הערים הגדולות בשרון, ממוקמת בצפון מרכז הארץ. עם אוכלוסייה של כ -80,000 איש, רעננה ידועה כעיר 'ניידת כלפי מעלה' הודות לתעשיית הטכנולוגיה המשגשגת שלה, בתי ספר ציבוריים מצוינים ותמהיל תרבויות מגוון. כאחת הערים העתיקות בישראל, רעננה מתגאה בהיסטוריה עשירה בת מאות שנים. הודות…

שירותי מין

מדוע מלונות לפי יום יכולים לעזור לכם להישאר רגועים ורעננים שירותי מין - מדוע מלונות לפי יום יכולים לעזור לכם להישאר רגועים ורעננים

כאשר המחשבה על חופשה עולה בראש, אנשים רבים חושבים לקחת כמה ימי חופש ולהישאר במלון או סוג אחר של לינה במהלך הזמן חופש. בעוד שזו בהחלט דרך נהדרת להירגע וליהנות מהפסקה מההמולה של חיי היומיום, אם אתם מחפשים דרך מעשית יותר ובמחיר סביר ליהנות מקצת…

שירותי מין

אודה לרעננה: עיר תרבות וטבע תוססת שירותי מין - אודה לרעננה: עיר תרבות וטבע תוססת

בלב אזור השרון שוכנת העיר רעננה – קהילה תוססת, מגוונת ויפהפייה המספקת לאזרחים מגוון פעילויות מרגשות, שירותים ואווירה ייחודית באמת. רעננה, המכונה "עיר השושנים", שוכנת לאורך גדות הירקון וכוללת שפע של צמחייה, פארקים וגנים. מאטרקציות תרבותיות ועד פעילויות חוצות עוצרות נשימה, ברעננה יש את כל…