אפליקציות בשביל זיינים

שירותי מין
אורך: 302 מילים

אפליקציות בשביל זיינים

שירותי מין - אפליקציות בשביל זיינים

אנשים שמזיינים הרבה בוודאי משתמשים בכל מיני אפליקציות שעוזרות להם. למשל אפליקציות הכרויות הן פשוט חובה, בעזרתן ניתן למצוא בחורות לכל מטרה כולל בחורות רק בשביל זיונים. יש גברים המקיימים אורך חיים מיני פעיל מאוד. לפעמים הם מבלים בדירות דיסקרטיות בחיפה, לפעמים הם פוגשים בחורה במועדון או סתם מאוננים.

והאמת שקשה מאוד לעקוב ולזכור את כל הזיונים, אבל יש אנשים שזה חשוב להם והם מנהלים כל מיני רישומים. אבל כמובן שזה לא ממש יעיל ובדרך כלל שוכחים מזה אחרי שבוע. אבל כאן בדיוק האפליקציות מתגייסות על מנת לעזור לכם.

רוצים לדעת עם כמה בחורות הייתם בחודש אוגוסט 2021? רוצים לדעת קצת סטטיסטיקות על הזיונים שלכם? מסתבר שהעניין מאוד פופולרי וישנן אפליקציות המסייעות לכם לעשות זאת. לא באנו לעשות פרסומת לאף אפליקציה ולכן לא נזכיר שם, אבל בקלות תוכלו לחפש בחנות האפליקציות ולמצוא אפליקציות שכאלו.

באמצעות אפליקציות אלו אתם יכולים לתעד כל מפגש מיני, אפילו אם הוא רק אוראלי או סתם אוננות לבד. הכל יופיע בלוח השנה ותוכלו לקבל סטטיסטיקות. האפליקציות יכולות גם לאפשר לכם לנהל מעקב ולתעד כל מקרה של יחסי מין לא מוגנים או לתעד בדיקות שערכתם לגבי מחלות מין.

באמצעות האפליקציות תוכלו לתעד את כל הבחורות שזיינתם ואפילו להשתמש במפה ולציין היכן זה היה. תוכלו אפילו לדרג את הזין. זה בהחלט יכול להיות מעניין לקבל תובנות אישיות על יחסי המין שלכם לאחר שנה או שנתיים שהשתמשתם באפליקציה. כך תוכלו לדעת בדיוק אם כמה נשים הייתם, באילו שעות של היום אתם בדרך כלל מזיינים ועוד כל מיני תובנות מעניינות לגבי הזיונים שלכם.

אלו המבקרים בדירות דיסקרטיות יוכלו לעקוב אחר מספר הפעמים שהם עושים זאת בשנה. כך נוכל לדעת אם אתם באמת באים רק פעם בשנה כפי שאתם מספרים לנו, או שאתם עושים זאת כל שבוע… אבל סתם, המידע באפליקציה הוא כמובן דיסקרטי ולשימושכם האישי בלבד. לפחות כך האפליקציות מבטיחות לנו.

אולי כדאי לקחת זאת כמה צעדים קדימה ולהפוך זאת לרשת חברתית המאפשרת לדרג את הפרטנרים שלנו.

בלוג סקס אהבה אונליין

שירותי מין

נערות ליווי: הבנת המקצוע השנוי במחלוקת שירותי מין - נערות ליווי: הבנת המקצוע השנוי במחלוקת

המונח "נערות ליווי" מעורר לא פעם קשת של רגשות ודעות בקרב אנשים - חלקם עשויים לראות בו טאבו ומקצוע לא מוסרי, בעוד שאחרים עשויים לראות בו דרך לגיטימית להתפרנס. עם זאת, ללא קשר לאמונותיו והטיותיו האישיות של האדם, נערות ליווי היו חלק מההיסטוריה האנושית במשך…

שירותי מין

עולם נערות הליווי: מבט מבפנים על תעשייה שנויה במחלוקת שירותי מין - עולם נערות הליווי: מבט מבפנים על תעשייה שנויה במחלוקת

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי או מלוות, היו נושא של קסם ומחלוקת במשך שנים רבות. נשים אלה, שלעתים קרובות אינן מובנות כהלכה ומוצגות באופן שגוי, מספקות חברות ושירותים אינטימיים ללקוחות בתמורה לתשלום. בעוד שיש שיראו במקצוע זה מפוקפק מבחינה מוסרית, ליווי הוא פרקטיקה…

שירותי מין

נערות ליווי, הידועות גם בשם בנות לוויה או מחזרות, הן אנשים המציעים חברות ושירותים אינטימיים תמורת תשלום. בעוד הרעיון של ליווי קיים במשך מאות שנים, הגרסה המודרנית של נערות ליווי התפתחה למקצוע מתוחכם ומבוקש מאוד. שירותי מין - נערות ליווי, הידועות גם בשם בנות לוויה או מחזרות, הן אנשים המציעים חברות ושירותים אינטימיים תמורת תשלום. בעוד הרעיון של ליווי קיים במשך מאות שנים, הגרסה המודרנית של נערות ליווי התפתחה למקצוע מתוחכם ומבוקש מאוד.

תפקידן של נערות ליווי בחברה נערות ליווי הן כבר מזמן חלק מהחברה, ומספקות חברות ובידור לאנשים בתרבויות שונות ובתקופות זמן שונות. בתרבויות עתיקות כמו יוון ורומא, לא היה זה נדיר שאנשי חצר החזיקו במעמד חברתי גבוה והיו נחשקים על ידי דמויות בעלות השפעה. נשים אלה,…