אפליקציות בשביל זיינים

שירותי מין
אורך: 302 מילים

אפליקציות בשביל זיינים

שירותי מין - אפליקציות בשביל זיינים

אנשים שמזיינים הרבה בוודאי משתמשים בכל מיני אפליקציות שעוזרות להם. למשל אפליקציות הכרויות הן פשוט חובה, בעזרתן ניתן למצוא בחורות לכל מטרה כולל בחורות רק בשביל זיונים. יש גברים המקיימים אורך חיים מיני פעיל מאוד. לפעמים הם מבלים בדירות דיסקרטיות בחיפה, לפעמים הם פוגשים בחורה במועדון או סתם מאוננים.

והאמת שקשה מאוד לעקוב ולזכור את כל הזיונים, אבל יש אנשים שזה חשוב להם והם מנהלים כל מיני רישומים. אבל כמובן שזה לא ממש יעיל ובדרך כלל שוכחים מזה אחרי שבוע. אבל כאן בדיוק האפליקציות מתגייסות על מנת לעזור לכם.

רוצים לדעת עם כמה בחורות הייתם בחודש אוגוסט 2021? רוצים לדעת קצת סטטיסטיקות על הזיונים שלכם? מסתבר שהעניין מאוד פופולרי וישנן אפליקציות המסייעות לכם לעשות זאת. לא באנו לעשות פרסומת לאף אפליקציה ולכן לא נזכיר שם, אבל בקלות תוכלו לחפש בחנות האפליקציות ולמצוא אפליקציות שכאלו.

באמצעות אפליקציות אלו אתם יכולים לתעד כל מפגש מיני, אפילו אם הוא רק אוראלי או סתם אוננות לבד. הכל יופיע בלוח השנה ותוכלו לקבל סטטיסטיקות. האפליקציות יכולות גם לאפשר לכם לנהל מעקב ולתעד כל מקרה של יחסי מין לא מוגנים או לתעד בדיקות שערכתם לגבי מחלות מין.

באמצעות האפליקציות תוכלו לתעד את כל הבחורות שזיינתם ואפילו להשתמש במפה ולציין היכן זה היה. תוכלו אפילו לדרג את הזין. זה בהחלט יכול להיות מעניין לקבל תובנות אישיות על יחסי המין שלכם לאחר שנה או שנתיים שהשתמשתם באפליקציה. כך תוכלו לדעת בדיוק אם כמה נשים הייתם, באילו שעות של היום אתם בדרך כלל מזיינים ועוד כל מיני תובנות מעניינות לגבי הזיונים שלכם.

אלו המבקרים בדירות דיסקרטיות יוכלו לעקוב אחר מספר הפעמים שהם עושים זאת בשנה. כך נוכל לדעת אם אתם באמת באים רק פעם בשנה כפי שאתם מספרים לנו, או שאתם עושים זאת כל שבוע… אבל סתם, המידע באפליקציה הוא כמובן דיסקרטי ולשימושכם האישי בלבד. לפחות כך האפליקציות מבטיחות לנו.

אולי כדאי לקחת זאת כמה צעדים קדימה ולהפוך זאת לרשת חברתית המאפשרת לדרג את הפרטנרים שלנו.

בלוג סקס אהבה אונליין

שירותי מין

שאלות שהנשים רוצות לשאול אבל מתביישות שירותי מין - שאלות שהנשים רוצות לשאול אבל מתביישות

הפעם עבור הנשים שבחבורה. גם הן אוהבות סקס וגם הן רוצות לדעת עוד על סקס מנקודת מבטם של הגברים. אז להלן כמה תשובות לשאלות שאתן מתביישות לשאול האם הביצים שלכם באמת מגיבות למזג האוויר? אז הסבר קצר על הביצים. הביצים בעצם נמצאות בשק האשכים, אשר…

שירותי מין

עיסוי, אחת מהאומנויות של נערות הליווי שירותי מין - עיסוי, אחת מהאומנויות של נערות הליווי

יש הרבה סיבות מדוע לבלות עם נערות ליווי, עיסוי הוא אחת הסיבות. גם אם זוהי לא מטרת הביקור שלכם בדירות דיסקרטיות בתל אביב, עדיין תרצו ליהנות ממנו. בסופו של דבר זה נותן ערך מוסף, משיג את אותן מטרות והופך את מה שיבוא אחרי לטוב יותר.…

שירותי מין

אפשרויות הפורנו שירותי מין - אפשרויות הפורנו

פורנו הוא חלק חשוב מחיינו. זה לא משנה אם יש לנו בת זוג ואנו מזיינים הרבה, אנחנו עדיין אוהבים לראות פורנו - אנחנו צריכים לראות פורנו. הוא יכול לחרמן אותנו כאשר אנו מבלים עם בת הזוג. הוא יכול לחרמן אותנו כאשר אנחנו רוצים לענג את…