איך להילחם בשפיכה מוקדמת וביצועים ירודים

שירותי מין
אורך: 297 מילים

איך להילחם בשפיכה מוקדמת וביצועים ירודים

שירותי מין - איך להילחם בשפיכה מוקדמת וביצועים ירודים

את שני המצבים אנו יכולים להכניס תחת המטרייה של הפרעות בתפקוד המיני. בעיות מסוג זה יכולות להשפיע על גברים בכל הגילים, אך באופן טבעי הן שכיחות יותר בגיל מבוגר. אם תכננתם בילוי בדירות דיסקרטיות בתל אביב, זה יכול להיות בדיוק מה שיהרוס לכם את התכניות. ואם אתם במערכת יחסים, בהנחה שאין מדובר באירוע נקודתי, זו יכולה להיות בעיה של ממש. הבעיה שאנו הגברים נוטים להתעלם מהבעיות ולא לנסות לפתור אותם. יש מה לעשות ואפשר להתגבר על זה.

דבר ראשון חשוב לדעת מהי הסיבה הפוגעת בתפקוד המיני, ולא סתם לרוץ לחפש פתרון מבלי לדעת עם מה אנחנו מתמודדים. ניתן לחלק את הסיבות לבעיות בתפקוד המיני לסיבות פיזיות וסיבות פסיכולוגיות.

בהתאם לגורם כך גם הפתרון. אך איננו ממליצים לכם לחפש אחר פתרונות קסם, אלא פשוט לפנות לרופא ולדבר איתו על הנושא. להזכירכם אנו נמצאים בשנת 2022 ולא צריך להתבייש לדבר עם הרופא על הפעילות המינית שלכם. הרופא יכול לבצע אבחון ראשוני על מנת להבין האם מדובר בבעיה פיזית או בעיה נפשית, ובהתאם להפנות אתכם לטיפול המתאים. הרופא צפוי גם לבצע בדיקה פיזית, אך גם לשאול אתכם כמה שאלות בשביל להבין את הרקע הפסיכולוגי.

בדרך כלל כאשר הבעיה היא שפיכה מוקדמת הטיפול ניתן לטפל בבעיה באמצעות טיפול התנהגותי. ניתן לעשות זאת בטכניקת הסחיטה. בשיטה זה כאשר אתם מרגישים כי אתם עומדים לגמור יש לתפוס את עבר המין ולהחזיקו. להשהות את קיום יחסי המין ל 20 שניות ואז להמשיך. כך לאט לאט תוכלו ללמוד לשלוט ולהשתפר.

אפשרות אחרות היא באמצעות טיפול תרופתי, כמובן בהתאם למרשם הרופא. תרופות מסוימות יכולות לסייע להשאות את האורגזמה. ישנן גם שיטות המפחיתות את הגירוי במהלך קיום יחסי המין, וכתוצאה מכך השפיכה מתעכבת. בדרך כלל אלו הם תכשירים המאלחשים את איבר המין.

כדאי גם שתשימו לב לתזונה שלכם ולפעילות הגופנית. הקפידו לאכול בריא, לשלב הרבה וויטמינים וחלבונים, ולהפחית בשומנים וסוכרים. סקס הוא פעילות גופנית, כך ששמירה על הכושר הגופני בהחלט תעזור.

בלוג סקס אהבה אונליין

שירותי מין

שאלות שהנשים רוצות לשאול אבל מתביישות שירותי מין - שאלות שהנשים רוצות לשאול אבל מתביישות

הפעם עבור הנשים שבחבורה. גם הן אוהבות סקס וגם הן רוצות לדעת עוד על סקס מנקודת מבטם של הגברים. אז להלן כמה תשובות לשאלות שאתן מתביישות לשאול האם הביצים שלכם באמת מגיבות למזג האוויר? אז הסבר קצר על הביצים. הביצים בעצם נמצאות בשק האשכים, אשר…

שירותי מין

עיסוי, אחת מהאומנויות של נערות הליווי שירותי מין - עיסוי, אחת מהאומנויות של נערות הליווי

יש הרבה סיבות מדוע לבלות עם נערות ליווי, עיסוי הוא אחת הסיבות. גם אם זוהי לא מטרת הביקור שלכם בדירות דיסקרטיות בתל אביב, עדיין תרצו ליהנות ממנו. בסופו של דבר זה נותן ערך מוסף, משיג את אותן מטרות והופך את מה שיבוא אחרי לטוב יותר.…

שירותי מין

אפשרויות הפורנו שירותי מין - אפשרויות הפורנו

פורנו הוא חלק חשוב מחיינו. זה לא משנה אם יש לנו בת זוג ואנו מזיינים הרבה, אנחנו עדיין אוהבים לראות פורנו - אנחנו צריכים לראות פורנו. הוא יכול לחרמן אותנו כאשר אנו מבלים עם בת הזוג. הוא יכול לחרמן אותנו כאשר אנחנו רוצים לענג את…