איך להילחם בשפיכה מוקדמת וביצועים ירודים

שירותי מין
אורך: 297 מילים

איך להילחם בשפיכה מוקדמת וביצועים ירודים

שירותי מין - איך להילחם בשפיכה מוקדמת וביצועים ירודים

את שני המצבים אנו יכולים להכניס תחת המטרייה של הפרעות בתפקוד המיני. בעיות מסוג זה יכולות להשפיע על גברים בכל הגילים, אך באופן טבעי הן שכיחות יותר בגיל מבוגר. אם תכננתם בילוי בדירות דיסקרטיות בתל אביב, זה יכול להיות בדיוק מה שיהרוס לכם את התכניות. ואם אתם במערכת יחסים, בהנחה שאין מדובר באירוע נקודתי, זו יכולה להיות בעיה של ממש. הבעיה שאנו הגברים נוטים להתעלם מהבעיות ולא לנסות לפתור אותם. יש מה לעשות ואפשר להתגבר על זה.

דבר ראשון חשוב לדעת מהי הסיבה הפוגעת בתפקוד המיני, ולא סתם לרוץ לחפש פתרון מבלי לדעת עם מה אנחנו מתמודדים. ניתן לחלק את הסיבות לבעיות בתפקוד המיני לסיבות פיזיות וסיבות פסיכולוגיות.

בהתאם לגורם כך גם הפתרון. אך איננו ממליצים לכם לחפש אחר פתרונות קסם, אלא פשוט לפנות לרופא ולדבר איתו על הנושא. להזכירכם אנו נמצאים בשנת 2022 ולא צריך להתבייש לדבר עם הרופא על הפעילות המינית שלכם. הרופא יכול לבצע אבחון ראשוני על מנת להבין האם מדובר בבעיה פיזית או בעיה נפשית, ובהתאם להפנות אתכם לטיפול המתאים. הרופא צפוי גם לבצע בדיקה פיזית, אך גם לשאול אתכם כמה שאלות בשביל להבין את הרקע הפסיכולוגי.

בדרך כלל כאשר הבעיה היא שפיכה מוקדמת הטיפול ניתן לטפל בבעיה באמצעות טיפול התנהגותי. ניתן לעשות זאת בטכניקת הסחיטה. בשיטה זה כאשר אתם מרגישים כי אתם עומדים לגמור יש לתפוס את עבר המין ולהחזיקו. להשהות את קיום יחסי המין ל 20 שניות ואז להמשיך. כך לאט לאט תוכלו ללמוד לשלוט ולהשתפר.

אפשרות אחרות היא באמצעות טיפול תרופתי, כמובן בהתאם למרשם הרופא. תרופות מסוימות יכולות לסייע להשאות את האורגזמה. ישנן גם שיטות המפחיתות את הגירוי במהלך קיום יחסי המין, וכתוצאה מכך השפיכה מתעכבת. בדרך כלל אלו הם תכשירים המאלחשים את איבר המין.

כדאי גם שתשימו לב לתזונה שלכם ולפעילות הגופנית. הקפידו לאכול בריא, לשלב הרבה וויטמינים וחלבונים, ולהפחית בשומנים וסוכרים. סקס הוא פעילות גופנית, כך ששמירה על הכושר הגופני בהחלט תעזור.

בלוג סקס אהבה אונליין

שירותי מין

לנסות דברים חדשים עם… אשכולית שירותי מין - לנסות דברים חדשים עם… אשכולית

”מאמי בואי ננסה משהו חדש הערב?“. אם אמרת משפט שכזה לבית הזוג היא בטח מדמיינת משהו כמו מריחת הגוף בנוטלה, צעצועי מין או אולי כמה תנוחות חדשות. אלו הם הדברים הסטנדרטים שאנשים עושים בין הסדינים או איפה שזה לא יהיה… אבל ישנם אנשים שאוהבים תמיד…

שירותי מין

המקצוע של בני הזוג שירותי מין - המקצוע של בני הזוג

כאשר אתם מחפשים זיונים או בילוי עם נערות ליווי בתל אביב , לא ממש מעניין אתכם המקצוע של הבחורות (רגע, אבל נערת ליווי זה מקצוע…). אילו הייתם מחפשים קשר רציני כנראה יש לזה קצת יותר משמעות, לצד שיקולים אחרים. אבל מסתבר שישנם מקצועות הנתפסים בעיננו…

שירותי מין

היכן קבלתי את העיסוי הכי טוב שירותי מין - היכן קבלתי את העיסוי הכי טוב

לאחרונה חזרתי מחופשה בחו“ל ואני חייב להגיד שהתפנקתי טוב בבית המלון. האוכל היה מעולה, החדרים היו חבל על הזמן והיו מלא אטרקציות. אחד הדברים שעשיתי במהלך החופשה הוא עיסוי שקיבלתי בספא של המלון. והאמת שזה היה פשוט נהדר. הרגשתי כל כך טוב אחרי העיסוי. ולכן…